Loading
HİZMETLER

HİZMETLER

 • MARKA, KURUMSAL KİMLİK, GELENEKSEL BASILI İŞLER
  MARKA, KURUMSAL KİMLİK, GELENEKSEL BASILI İŞLER

  Basılı işleriniz Konsepto’ya emanet. Basit bir kartvizitten karmaşık ve zorlu marka çalışmalarına kadar aklınıza gelebilecek tüm geleneksel reklam ajansı hizmetleri için binlerce saat ve onlarca marka deneyimi olan ekiplerin gücü ile kaliteli ve hızlı çözüme ulaşın. Kataloglar, broşürler, basın ilanları, föyler, sunumlar, etkinlik ve fuarlarınız için gerekli çözümler burada!

 • DİJİTAL MECRA, WEB SİTELERİ VE MOBİL UYGULAMALAR
  DİJİTAL MECRA, WEB SİTELERİ VE MOBİL UYGULAMALAR

  Konsepto dijital projeleriniz için markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun çözümler sunuyor. Web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret uygulamaları, mobil, masaüstü ve web tabanlı uygulamalar için kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü tasarımları ve yazılım geliştirme. E-Posta pazarlaması ve dijital içerik yönetimi çözümleri sunuyoruz.

 • FOTOĞRAF, VİDEO VE ANİMASYON
  FOTOĞRAF, VİDEO VE ANİMASYON

  Ürün fotoğrafçılığı, kurumsal tanıtım videoları, drone destekli çekimler için bizi arayabilirsiniz. Mimari ve endüstriyel 3D modelleme ve animasyonlar için sizlere yardımcı olabiliriz.

 • LOKALİZASYON ve GLOBALİZASYON UYGULAMALARI
  LOKALİZASYON ve GLOBALİZASYON UYGULAMALARI

  Türkiyede yer alan uluslararası markalar. Ürün ve hizmetlerini yurtdışında pazarlamak isteyen Türk işletmeciler! Konsepto, dijital ve geleneksel tüm mecralarda, dünya üzerinde en çok konuşulan dillerde, başarısını tamamladığı projelerle kanıtladığı transcreation, lokalizasyon ve globalizasyon hizmetleri sunmaktadır. Arapça “bu fırsat kaçmaz” nasıl denir, markanızın adı satılacağı ülkede argo bir kelime midir? Gelin beraber keşfedelim. 

 • PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE PERAKENDE
  PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE PERAKENDE

  Konsepto başta bilişim ve tüketici elektroniği olmak üzere pazarlama iletişimi saha uygulamalarında hayata geçirdiği başarılı projelerin deneyimini sizlerle paylaşıyor. Karşınıza çıkan soru ve sorunları, bunların çözümü için daha önce çalışan ekiplerle daha kısa sürede ve daha verilmli çözebilirsiniz. Tabii ki siz kendi işinizi bizden daha iyi biliyorsunuz ama yardım edebiliriz! Hemen arayın!

 • İNTERNET REKLAMCILIĞI, ADWORDS
  İNTERNET REKLAMCILIĞI, ADWORDS

  Ajansımız, deneyimli ve sertifikalı Adwords danışmanlarının desteği ile Google reklamlarınızın hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmasını sağlıyor. Tecrübeli ve uzman danışmanların desteği size harcadığınızdan çok daha fazlasını geri kazandıracak.

 • SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
  SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

  Markanızın internet varlığını artırmak, geliştirmek ve erişilebilir olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Web sitelerinizin arama motorlarının teknik gereksinimlerine uygun olup olmadığını öğrenin. Kısa, orta ve uzun vadede yapabileceklerinizi birlikte planlayalım. İçerik yönetimi ve yazılım desteğiyle internette daha görünür olun. Rakiplerinizin arkasında kalmayın.

 • SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ, BLOG ve İÇERİK YÖNETİMİ
  SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ, BLOG ve İÇERİK YÖNETİMİ

  Konsepto markanızın sosyal medyada etkin şekilde yer alması, internette yer alacak özgün içeriklerle dikkat çekmesi için içerik üretimi hizmetleri sunuyor. İletişim stratejinizi belirleyelim, bloğunuzu, sosyal medyanızı ve web sitelerinizi yönetelim. İçeriklerinizi üretip, aylık, üç aylık ve yıllık iletişim planları sunalım, sonuçları raporlayalım. Nitelikli özgün içerik, hedeflenmiş verimli reklam gösterimi, ünlü ve fenomen kullanımı ile sosyal medya ve blog’larınızın başarısı bize emanet.

BU HİZMETLERLE İLGİLENİYORUM
MARKANIZI BİZE EMANET ETMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN YA DA

0212 343 49 01 - 02
info@konsepto.com

BLOG

08 Temmuz 2018
Kurumsal web sitelerinin üretim süresi bazen sitenin ortalama yaşam süresinin üstüne çıkabiliyor. Yani Türkçesi biz yapıp bitirine kadar site eskiyor. ...
29 Haziran 2018
Mahalledeki en pahalı otomobilin Renault 9 Flash GTX olduğu yıllarda, tuhaf kokulu bir cikletle birlikte satılan oyun kartlarının üzerindeki acayip görünümlü ...
29 Haziran 2018
Genç iletişimcilerden bugünlerde sıklıkla duyduğumuz bir şey var. Ama bizim hiç bütçemiz yok! Toplantılar bu büyülü cümle ile başlar ve devam eder. ...
28 Haziran 2018
Pek çok mesleğin o mesleği yapanla özdeşleşmiş bazı asli görevleri vardır ya. Elektronikte öğrenciysen herkesin bozuk radyosu televizyonu senden sorulur. ...