Loading
ANASAYFA
Markanız için her mecrada, etkin pazarlama iletişimi çözümleri.
10 yılı aşkın süredir akıl fikir değil çözüm üretiyoruz!

NE YAPIYORUZ

SADECE BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ!

MARKA, KURUMSAL KİMLİK, GELENEKSEL BASILI İŞLER
MARKA, KURUMSAL KİMLİK, GELENEKSEL BASILI İŞLER

Basılı işleriniz Konsepto’ya emanet. Basit bir kartvizitten karmaşık ve zorlu marka çalışmalarına kadar aklınıza gelebilecek tüm geleneksel reklam ajansı hizmetleri için binlerce saat ve onlarca marka deneyimi olan ekiplerin gücü ile kaliteli ve hızlı çözüme ulaşın. Kataloglar, broşürler, basın ilanları, föyler, sunumlar, etkinlik ve fuarlarınız için gerekli çözümler burada!

DİJİTAL MECRA, WEB SİTELERİ VE MOBİL UYGULAMALAR
DİJİTAL MECRA, WEB SİTELERİ VE MOBİL UYGULAMALAR

Konsepto dijital projeleriniz için markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun çözümler sunuyor. Web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret uygulamaları, mobil, masaüstü ve web tabanlı uygulamalar için kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü tasarımları ve yazılım geliştirme. E-Posta pazarlaması ve dijital içerik yönetimi çözümleri sunuyoruz.

FOTOĞRAF, VİDEO VE ANİMASYON
FOTOĞRAF, VİDEO VE ANİMASYON

Ürün fotoğrafçılığı, kurumsal tanıtım videoları, drone destekli çekimler için bizi arayabilirsiniz. Mimari ve endüstriyel 3D modelleme ve animasyonlar için sizlere yardımcı olabiliriz.

LOKALİZASYON ve GLOBALİZASYON UYGULAMALARI
LOKALİZASYON ve GLOBALİZASYON UYGULAMALARI

Türkiyede yer alan uluslararası markalar. Ürün ve hizmetlerini yurtdışında pazarlamak isteyen Türk işletmeciler! Konsepto, dijital ve geleneksel tüm mecralarda, dünya üzerinde en çok konuşulan dillerde, başarısını tamamladığı projelerle kanıtladığı transcreation, lokalizasyon ve globalizasyon hizmetleri sunmaktadır. Arapça “bu fırsat kaçmaz” nasıl denir, markanızın adı satılacağı ülkede argo bir kelime midir? Gelin beraber keşfedelim. 

PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE PERAKENDE
PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE PERAKENDE

Konsepto başta bilişim ve tüketici elektroniği olmak üzere pazarlama iletişimi saha uygulamalarında hayata geçirdiği başarılı projelerin deneyimini sizlerle paylaşıyor. Karşınıza çıkan soru ve sorunları, bunların çözümü için daha önce çalışan ekiplerle daha kısa sürede ve daha verilmli çözebilirsiniz. Tabii ki siz kendi işinizi bizden daha iyi biliyorsunuz ama yardım edebiliriz! Hemen arayın!

İNTERNET REKLAMCILIĞI, ADWORDS
İNTERNET REKLAMCILIĞI, ADWORDS

Ajansımız, deneyimli ve sertifikalı Adwords danışmanlarının desteği ile Google reklamlarınızın hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmasını sağlıyor. Tecrübeli ve uzman danışmanların desteği size harcadığınızdan çok daha fazlasını geri kazandıracak.

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Markanızın internet varlığını artırmak, geliştirmek ve erişilebilir olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Web sitelerinizin arama motorlarının teknik gereksinimlerine uygun olup olmadığını öğrenin. Kısa, orta ve uzun vadede yapabileceklerinizi birlikte planlayalım. İçerik yönetimi ve yazılım desteğiyle internette daha görünür olun. Rakiplerinizin arkasında kalmayın.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ, BLOG ve İÇERİK YÖNETİMİ
SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ, BLOG ve İÇERİK YÖNETİMİ

Konsepto markanızın sosyal medyada etkin şekilde yer alması, internette yer alacak özgün içeriklerle dikkat çekmesi için içerik üretimi hizmetleri sunuyor. İletişim stratejinizi belirleyelim, bloğunuzu, sosyal medyanızı ve web sitelerinizi yönetelim. İçeriklerinizi üretip, aylık, üç aylık ve yıllık iletişim planları sunalım, sonuçları raporlayalım. Nitelikli özgün içerik, hedeflenmiş verimli reklam gösterimi, ünlü ve fenomen kullanımı ile sosyal medya ve blog’larınızın başarısı bize emanet.

BU HİZMETLERLE İLGİLENİYORUM

SON GÜNLERDE…

BMR TURKEY (NEC) WEB SİTESİ
BMR TURKEY (NEC) WEB SİTESİ

BMR TURKEY (NEC)
TILEGAL WEB SİTESİ
TILEGAL WEB SİTESİ

TILEGAL WEB SİTESİ
LMK WEB SİTESİ
LMK WEB SİTESİ

LMK CONSULTING
PSİKANALİTİK BAKIŞLAR WEB SİTESİ
PSİKANALİTİK BAKIŞLAR WEB SİTESİ

PSİKE İSTANBUL
MICROSOFT MSKILAVUZ WEB SİTESİ
MICROSOFT MSKILAVUZ WEB SİTESİ

MS KILAVUZ WEB SİTESİ
GALVA WEB SİTESİ
GALVA WEB SİTESİ

GALVA A.Ş.

NE DEDİLER

SİZİN İÇİN BİZİ ONLARA SORDUK SİZE BÖYLE ANLATTILAR

Ümit Özaydın
Ümit Özaydın
Dragoman

Dragoman Türkiyede ilk 500 içindeki şirketlerle çalışan seçkin bir çeviri ajansı. İşi iletişim olan bir markamız var. Bu yüzden iletişim bizim için her zaman çok önemli. Konsepto beklentilerimizi karşılamak konusunda son derece profesyonel hizmetler sunarken, orta ölçekli bir işletmenin koşulları için gerekli hassasiyeti göstermeyi ihmal etmiyor. Uzun zamandır devam eden işbirliğimizin daha nice yıllar boyunca sürmesini diliyorum.

Baha Güler
Baha Güler
McAfee Türkiye

Şirketimizin hatırı sayılır büyüklükte dijital döküman kütüphanesi mevcut. Ancak tüm bu kaynakların pazara sunulmadan önce iş ortaklarımız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde yerelleştirilmesi gerekiyor. Tüm iletişim çalışmalarını yerel ihtiyaçlar ve müşterilere ulaştırma biçimlerini dikkate alarak planladıkları için işe direkt katkıları da çok belirgin.  Kısaca Konsepto aslına sadık kalarak “doğru ve başarılı yerelleştirme” yapabilen az sayıda ajanstan biri, 10 yıla yakın bir süredir süredir beraber çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeşim Kıyamçiçek
Yeşim Kıyamçiçek
BMR-NEC

Bilişim sektörü beklentileri yüksek ve kesinlikle sürat gerektiren bir sektör. BMR Türkiye pazarlama departmanı olarak başta NEC markası olmak üzere ciddi sorumluluklarımız var. Konsepto'nun bilişim sektöründeki deneyimini ve başarılı çalışmalarını biliyorduk. Bir yılı aşkın süredir beklentilerimize uygun bir memnuniyetle çalışıyoruz. Yerel ve uluslarası ihtiyaçlar için dijital ve geleneksel mecralarda deneyiminden faydalandığımız fakat aynı zamanda beklentilerimizi sabırla dinleyen ve samimiyetle yerine getirmeye çalışan bir ajansımız var. Başarılarının devamını diliyorum.

Sevine Aydemir
Sevine Aydemir
Reuters Türkiye

Eğer uluslararası bir makanın sorumluluğunu taşıyorsanız ve işiniz ulusal bir kampanya büyüklüğünde değilse işiniz çok zor. Aradığımız şey hızlı, uluslararası bir markanın iletişimine ve aradığı iş kalitesine ayak uydurabilecek bir çözüm ortağıydı. Anlık beklentilerimiz kimi zaman çok ciddi kimi zaman ufacık olsa da arkadaşlarımız yardıma koştu. Konsepto bizim için işte bu yüzden çok doğru ve çok önemli bir iş ortağı. Yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ediyoruz.

BLOG

08 Temmuz 2018
Kurumsal web sitelerinin üretim süresi bazen sitenin ortalama yaşam süresinin üstüne çıkabiliyor. Yani Türkçesi biz yapıp bitirine kadar site eskiyor. ...
29 Haziran 2018
Mahalledeki en pahalı otomobilin Renault 9 Flash GTX olduğu yıllarda, tuhaf kokulu bir cikletle birlikte satılan oyun kartlarının üzerindeki acayip görünümlü ...
29 Haziran 2018
Genç iletişimcilerden bugünlerde sıklıkla duyduğumuz bir şey var. Ama bizim hiç bütçemiz yok! Toplantılar bu büyülü cümle ile başlar ve devam eder. ...
28 Haziran 2018
Pek çok mesleğin o mesleği yapanla özdeşleşmiş bazı asli görevleri vardır ya. Elektronikte öğrenciysen herkesin bozuk radyosu televizyonu senden sorulur. ...